سلام. ایام شهادت حضرت زهرا علیها السلام را پیشاپیش تسلیت عرض می کنم.
بنا به درخواست  یکی از مخاطبین، پیغام ایشان را منتشر کردم. انشالله برنامه پرخیری باشد.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
بسم الله الرحمن الرحیم
سال ها پیش، عده ای را خدا به قیمت بالایی خرید و با سرعت تحویل گرفت. عده ای را اما نگه داشت تا قیمتی تر شوند و عیارشان چنان بالا رود که کسی جز او، توان جبران ذره ای از درد سال های عاشقی را نداشته باشد. پول خدا خود خداست. خدا خودش را به الماس خوش تراش منتظران شهادت می دهد و چه معامله پرسودی...
سال هاست عده ای از ما راه درازی را برای بوسیدن مقاتل شهیدان می پیماییم که چه خوب است و رزقنا الله و إیاکم انشاالله. که حضرت علی علیه السلام فرمود: نسأل الله منازل الشهدا... اما مسجد رفتن ما، نباید ما را از خانه خود غافل کند که این طرف خانه و شهر ما آسایشگاهی است پر از غبار تنهایی. خواستیم چراغی روشن کنیم و نوری بر دیوارهای سرد آن بیاندازیم و گرمایی بیافشانیم که در نظرمان آمد جمعی از عاشقان را نیز با خود گسیل کنیم که یدالله مع الجماعه.
انشالله در تاریخ 15 فروردین 1393(جمعه) راهی آسایشگاه جانبازان اعصاب و روان سعادت‎آباد تهران هستیم. خواهران و برادرایی که می‎خواهند ما را در این برنامه همراهی کنند لطفا نام و نام خانوادگیشون رو به شماره 09305181547 (مجیدی) فقط پیامک کنند.
طبق هماهنگی‎های صورت گرفته با محدودیت تعداد افراد مواجه هستیم. اولویت با کسانی است که زود‎تر خبر دهند. ساعت و جزییات بعدا به ایشان اطلاع داده می‎شود. سؤال اگر داشتید به همین شماره فقط پیام بفرستید.
چشمانی سال ها به در است. چند ساعت اجابت کار سختی نیست...