بعد از این که با یک ساختار جدید وارد فضای وب شدیم و مطالب و محتوا را در قالبی نو به مخاطبین عرضه کردیم، نقدها و انتقاد ها و پیشنهاد هایی به ما شد که برخی درست بود و برخی از روی بی سلیقگی.
برخی از نقد ها به دسترسی مخاطبین به محتوا و مطالب سایت بود. در قالب سابق به بیش از چهل مطلب از هر موضوع مخاطب نمی توانست دسترسی داشته باشد. همچنین در پسندیدن مطالب نیز با مشکل مواجه بود.
در قالب حاضر که همچنان در دست تکمیل است، علاوه بر دسترسی راحت به بخش های مختلف، دسترسی به مطالب هر بخش به راحتی امکان پذیر است. علاوه بر این که مخاطب موضوع مورد نظر خود را انتخاب می کند و آن ها را می خواند.
دو بخش جدید به سایت اضافه شده است یکی اخلاق و دیگری احکام. انشاءالله مطالب مفیدی در این قسمت قرار خواهد گرفت.
ما هنوز تنهاییم و یک نویسنده داریم آن هم خانم پناهی که از همین جا از تلاش های ایشان تشکر و قدر دانی می کنم. ایشان در بهمن ماه که بنده با مشکلاتی مواجه بودم، مطالب موضوع خود را مرتب منتشر می کرد و نمی گذاشتند سایت بدون فعالیت بماند. تلاششان پایدار. خداوند الطاف حضرت زهرا را نصیبشان کند....
سعی مان بر این است که بهترین ها را برای شما ایجاد کنیم. شاید برای جمع کردن هزینه های سایت، اعم از شروع کردن دوباره ارسال پیامک ها، تهیه هفته نامه کاغذی برای پخش در سطح شهر ها و ... بخش تبلیغات کلیکی را ایجاد کنیم که از دوستان امید همکاری را داریم. البته بخش کمک به هزینه های سایت هم اضافه شده که انشاءالله در آینده تکمیل هم خواهد شد.
به امید مفید واقع شدن این سایت برای مخاطبین عزیز
0d9037fbf04c07bb92cc2c79c2dde331